אודות

עבורי הבית הוא העוגן לחיים, מקום לחזור אליו ולהיטען בו כל פעם מחדש באהבה, זכרונות ויופי.

בית צריך לדבר אל כל החושים, ליצור את ההזדמנות להתרגש, לחוות ולהתענג על רגעים קטנים של נוחות ורווחה.

עבורי, החיים עצמם הם אומנות. מציאת האיזון בין הפרטי לציבורי, בין העבודה למשפחה בין השאיפה למצוינות וחלומות לעתיד יחד עם סיפוק ואושר ברגע הזה, עכשיו.

זו איכות החיים שאני שואפת אליה בחיי האישיים ואת אותה איכות חיים אני מעניקה ללקוחותיי כשאני מתכננת ומעצבת עבורם בית, חללי פנים וסביבות חיים.

אני מאמינה באלגנטיות שבפשטות. בפרויקטים שלי אני יוצרת חללים שבו זמנית יהיו פשוטים וטבעיים אבל גם אלגנטיים ומרובדים. ע"י שילוב של מגוון דיסציפלינות ושימת לב מוקפדת לכל מרכיבי החלל. החל בתכנון האדריכלי, בחירת החומרים, שימוש באור טבעי ובתאורה, ועיצוב הפנים עד אחרון הפרטים.

השכלה

בעלת תואר אקדמי B.Desgin.B מהמכללה למנהל, משרדי עוסק בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים ודירות החל משנת 2002.

ניהול פרויקטים

בשביל שהתכניות והבחירות שלי יקרמו עור וגידים וחלומות יהפכו למציאות, משרדי מציע ללקוחותינו שרות צמוד ומשלים של ניהול הפרויקט. תהליך של שיפוץ או בניה, למרות האתגרים שהוא מציב, יכול וצריך להיות קל ומהנה. אתם לא צריכים "להמציא את הגלגל" לבד, אנחנו ממליצים לכם לרתום את הידע והניסיון שנצברו במשרדנו לאורך השנים לתהליך שיבטיח לכם שקט נפשי, כשהתכולה, התקציב ומשך הזמן סגורים וברורים עוד לפני שמתחילה העבודה בשטח.

על החלק הזה אמון ארנון הדס, מהנדס תעשייה וניהול שמנהל את התקציבים, בעלי המקצוע ולוחות הזמנים. האיש שגורם לכול לקרות, שמחבר מספרים, אנשים ומשימות, פותר בעיות ותמיד נישאר כל כך רגוע ושליו בשביל כולם, האיש שלא במקרה הוא גם האיש הפרטי שלי.