איפורים לפורים

אין ספק שפורים הוא החג עם הכי הרבה בילד אפ. שבועות הפכפכים של בחירות והחלטות. חלומות ותכניות שמתחילות להירקם ואיך שהבנת איך את הולכת להגשים להם את זה, הם חוזרים הביתה עם רעיון חדש.

עכברונת מקסימה

בבוקר החג יוצאים לבית ספר חגיגיים ומצוידים בתחפושת מאובזרת למשעי ומשעה לשעה נכנעים ל(אי ה-)נוחות ומתקלפים אט אט מהשריון/ הכנפיים/ חצאית המיני של ספרטני ( מסתבר שלביטוי ״קפאו לי הביצים״ יש סימוכין…) ושאר קונסטרוקציות מורכבות. עד הצהריים מה שנשאר הן הפנים המאופרות. מרשימות ובלתי מורגשות על פניו של העולל. סיבה מצוינת להשקיע קצת יותר באיפור הפנים ולהתמוגג מהתוצאות.

דבורה מרהיבה

מסתבר שכל אחד יכול !

השנה אני גאה להציג בפניכם פרויקט מקורי ומושקע של שלוש מוכשרות.

מורן פרידנר – מאפרת בכירה שמעבר להיותה מרצה במכללת איל מקיאג’ ומאפרת בסרטים היא אישה עדינה ומוכשרת שעושה נשים (עוד יותר) יפות.

גלית קרן– קוסמטיקאית פרא-רפואית , ובלה שחר הלל–  צלמת.

ביחד הן הפיקו מדריך איפור לפורים עם הדרכה איך להגיע לתשע מראות שונים ומרהיבים בכמה צעדים פשוטים, 10 טיפים לבחירת מוצרי האיפור והכנת העור ו 10 טיפים מצוינים לצילום ילדים.

ככה לדוגמה תגיעו למראה של זומביט פשניסטה.

זומבית מהממת

זומבית מהממת 1

זומבית מהממת 2

זומבית מהממת 3

זומבית מהממת 4

זומבית מהממת 5

מורן מבהירה שבכדי להגיע לתוצאות מרהיבות ובטוחות מבחינת רעילות החומרים שאנחנו מורחים על פני ילדנו מומלץ בחום להשקיע בצבעי מים של מאפרים מקצועיים אותם ניתן לרכוש בחנויות ייעודיות למאפרים. למרות שהם יותר יקרים מהמוצרים בחנויות הצעצועים, מדובר בהשקעה לשנים. סטים כאלו, אם הם נשמרים סגורים, ישמשו אתכם לאורך זמן. אבל גם אם לא הספקתם לרכוש השנה… עדיין תוכלו ליישם את הרעיונות עם טושים לאיפור מחנות הצעצועים הקרובה.

שודד ים אמיץ

יפנית הורסת

לקבלת המדריך המלא לחצו כאן