אתר חדש נולד

יש רגעים מיוחדים, חגיגיים במיוחד. כאלה שראוי לעצור עבורם לשנייה, להרים מבט, לקחת נשימה עמוקה, להעלות חיוך מהלב ולהרגיש מרוצה (לפחות לשעה שלמה 🙂 ).

כל יצירה חדשה מתחילה בחלום. כזה שנובט לו לאט בחושך, עד שיום אחד מחליטים שהגיע הרגע להתחיל לעשות. התהליך היה דומה להפליא לדרך שאני עוברת עם הלקוחות שלי כשאני יוצרת עבורם בית. חיפוש מקורות השראה חיצוניים ופנימיים, ברור והבנה של הצרכים, חפירה בשאלות אישיות ומקצועיות והפשטה ופרידה מכל מה שכבר לא מתאים. בקיצור, תהליך. כי לדברים טובים באמת מובילה דרך והיא בהחלט שווה את הנוף.

אני שמחה להציג בפניכם את האתר החדש שלי בו מוצגים פרויקטים נבחרים (ממש בקרוב יעלו עוד שלושה חדשים) ובית חדש לבלוג הוותיק שמעתה מוגש בפורמט של מגזין. אתם מוזמנים  לשוטט בו ולהתוודע מחדש. מומלץ כמובן להיכנס במחשב או בטבלט, כי בטלפון זה לא אותו דבר…

אז בואו נרים כוסית וירטואלית לחגוג את המאורע.

שמפניה

כי לכבוד ההשקה יש לנו GIVE AWAY  חלומי. שש מתנות שוות במיוחד שיוגרלו בין הקוראים וישלחו לשישה זוכים מאושרים. מתנות שכל אחת מהן הייתי שמחה לקבל בעצמי ואני שמחה על ההזדמנות להעניק.

תו רכישה בשווי 250 ₪ בבוטיק הפרחים שושנס' במתחם נגה. חנות קסומה ומיוחדת במינה של שושן דגן, אגרונומית ומעצבת גנים ונוף. תוכלו לנצל את התו לרכישת זרי פרחים או להשתתף באחת מהסדנאות החווייתיות שיש במקום. בחודש הקרוב לדוגמה יתקיימו סדנת צמחי אוויר וסדנת שזירת תכשיטים בסגנון הוואי.

תמונה לפוסט סדנת שזירה

תו קניה של 250 ש"ח ב MICUSH מותג האיורים המעלף של מיכל גל מרקו. תוכלו להתאהב ולקבל את איוריה על כריות, תמונות, חותמות, מוצרי נייר משובחים ועל מוצרים שימושיים רבים נוספים.

תמונה לפוסט מיכוש

בלוק סקיצות לבן על שחור ומחברת חלומות עם עט פנס מ PULP  בשווי 308 ש"ח. אני אישית מעריצה שרופה, על שולחן העבודה שלי יש ארבע מוצרים שונים שלהם, שימושיים ומעוצבים להפליא. הם גם עונים על ההגדרה "גאווה ישראלית" כשכל העיצוב והיצור נעשים כאן וחנויות סופר נחשבות כמו מרסי בפריז מוכרות את מוצריהם.

מתנה מחברת חלומות 2

מתנה בלוק סקיצות B&W

קערה כחולה של מיכל קרן גלמן בשווי 300 ₪. אין כמו כלים נאים להרחיב דעתו של אדם. מיכל יוצרת כלים יפיפיים, לטעמי ממש פיוטיים מלאי טקסטורות ועדינות. כלי מושלם לשולחן החג.

מתנה ממיכל קרן גלמן

תאטרון בובות מדגם הטלוויזיה וערכת דמויות נוספות מסטודיו פטיט בשווי 318 ש"ח. משחק שמפתח את הדמיון ומוסיף צבע לחדר הילדים. את עופרה ופטיט שלה, אירחתי כאן בעבר. מעבר למוצרי הדגל של מטבחי הילדים ודוכני השוק היא מוסיפה ומפתחת מוצרים משלימים לחדרי הקטנטנים ולאחרונה נוספו מספר דגמים של תאטרוני בובות חדשים.

מתנה פטיט- תכנית הטלויזיה שלי

תמונה גדולה או שתיים קטנות מסדרת החיות של יוי-יו רהיטים בשווי 345 ש"ח.  יו יו היא חנות לרהוט חדרי ילדים בקו נקי, צבעוני ועל זמני שכיף לגדול איתם. גם על יפעה ויו יו שלה כתבתי כאן.

מתנה מסדרת החיות

אז איך משתתפים ?

1. נרשמים לעדכונים במייל – אם אתם עדין לא רשומים, עשו זאת עכשיו ממש כאן בסרגל מימין למעלה, אם אתם כבר רשומים עברו הלאה.

2. שיתוף המאמר בפייסבוק – לחיצה על בלון השיחה בסרגל התחתון משמאל תפתח את פרסום המאמר בפייסבוק. יש ללחוץ על כפתור השיתוף של פרסום זה.

וגם אתם לוקחים חלק בהגרלה.

אני תמיד שמחה ונרגשת לקרוא את התגובות שלכם. מהיום אתם מוזמנים להגיב ישירות בפרסום הפוסט בפייסבוק והשיחה תהיה יותר קלה ודינאמית.

עד מתי אפשר להשתתף ? עד יום ראשון ה 6.4.14 בו אפרסם בדף הפייסבוק את שמות הזוכים.

זה מפתיע אותי כל פעם חדש שאין זה משנה כמה תכניות רוקמים וכמה עומלים בחורף, הכול מגיע ונולד רק באביב. אני מאחלת גם לכם תקופה של התחדשות והתעוררות כמו הטבע בחוץ.