חגיגה בין הכרמים

אני אוהבת לקחת לעצמי קצת זמן בין חוויה לכתיבה עליה. לתת להתרגשות (ולעייפות) לשקוע, להתמלא מהזיכרונות המתוקים שנשארו וכך לראות עם יותר פרספקטיבה ובהירות את מלא היקף ההתרחשות. בקושי הספקתי "לקחת אויר" וחלפו להם כבר שבועיים מאז אירוע האביב שלנו, שלרגעים נדמה לי כבר כל כך רחוק, אבל גם הרבה יותר חי.

באירועים העונתיים שאני מפיקה ומארחת בהשראת הספר שלי ׳חיים ים תיכוניים׳ אני משתדלת לחלוק אתכם את החוויות החושיות, האסטטיות והחברתיות בדיוק כמו שאנחנו אוהבים לבלות ולחגוג את החיים וכפי שהן משתקפות בחלוקה העונתית שמופיע גם בספר ובבתים שיצרתי ומוצגים בו.

כל מי שקורא אותי ועוקב אחרי הבלוג יודע עד כמה אנחנו אוהבים יין טוב, במיוחד אם הוא מקומי וראוי לתשבחות הרבות שהוא מקבל, אוהבים אנשים יצירתיים ומלאי אמונה שמגשימים ציונות ואהבת הארץ ואת ערכיה היפים ביותר בעצם העשייה העקשנית והלא מתפשרת שלהם (כי רק ככה מגיעים באמת למצוינות) ואוהבים את הנוף הים תיכוני הציורי של ארצנו. לכן זה היה כל כך נכון וטבעי לחבור ליקב הבוטיק המשפחתי והמצוין פלם, שכל אלו מגולמים ומוגשמים בו באופן מושלם.

חגגנו הפעם את האביב עם מעל ל 350 אורחים, כיריד צבעוני שהעיר את כל החושים והפגיש אנשים מקסימים (רבים מהם זכיתי לפגוש ולהכיר לראשונה) שבאו לבלות ולהתמלא בהשראה וביופי.

קיבלנו מפגן של מזג אוויר אביבי שהתחיל בבוקר אפור וקצת גשום (מי היה מאמין) ושמש שיצא ממש כשכולם התחילו להגיע ושטפה את היקב והנוף באור נפלא.

על סדנאות טעימת היין והמאכלים,

שזירת הפרחים,

קולקצית הבגדים וטיולי הליקוט ביער הסמוך, ועל כל האנשים הסופר מוכשרים שיצרו והשתתפו כבר סיפרתי לכם בפוסטים המקדימים לפני האירוע,

עכשיו כשאנחנו ׳אחרי׳ אני יכולה לספר על התמהיל המדהים של המשתתפים והאנרגיה שמילאה את היום ואת הלב שלי. להודות על הזכות ליצור את ההזדמנות בה אנשים נפגשים ומכירים, באים לחוות חוויה קצת אחרת, פותחים את הראש ואת הלב ומתמלאים מכל טוב הארץ והאנשים המוכשרים שממלאים אותה.

תודה מיוחדת לכל מי שלקח חלק, ולכל האורחים שהגיעו לחגוג אתנו את האביב.

תודה וגאוה על הכנופיה הפרטית שלי מהבית שהיתה צוות הקמה ופירוק מושלם, ועל הצילומים הנהדרים כתמיד של יפעת גולן.

לעוד המון תמונות נהדרות מלאות באנשים יפים ונהנים, אתם מוזמנים להיכנס לפייסבוק

מחכה לפגוש אתכם באירוע הקיץ 🙂