עם הפנים לאביב

השבוע האביב ניצת לו באחת, התפוז בגינה התמלא בפרחים לבנים שריחם המשכר מציף את האוויר והרימון כוסה עלווה ירוקה רעננה כאילו לא עמד רק לפני שבוע במערומיו.

החורף הזה היה מיוחד!!!  הספר שלי הודפס, נחגג ויצא לפגוש את העולם. הוא נגע, ריגש והניע א-נשים לכתוב לי ולספר לי במיליון דרכים איפה הן התחברו אליו. זה היה מציף ומרומם ורק עכשיו אני מתחילה בכלל לעכל….

חגגנו את השקתו באירוע ים תיכוני חורפי מהמם, שהתעלה אפילו על חלומותיי הפרועים ביותר. האווירה הייתה קסומה, מלאה בצבעים, בצלילים, ביופי, בטעמים, והכי חשוב – בנינוחות נעימה וכובשת.

התרגשתי לארח חברים ותיקים וחדשים, משפחה, שותפים לעשייה וגם חברים מהעולמות הווירטואליים שפגשתי לראשונה והגיעו לחוות אתנו את הנשמה של פרק החורף בספר.

חוץ מהאוכל המשובח של מיכל קורן ופעילויות חורפיות מהנות של משחקים ורקמה ליד האח, היו שם גם לא מעט פגישות מפתיעות ומרגשות של אנשים שלא ציפו לפגוש האחד את השני והזכירו לנו עד כמה העולם קטן.

מתוך מאות תמונות שנשארו לנו למזכרת אני מצרפת כאן רק כמה בשביל להעביר את הקסם, את כל היתר תוכלו לראות בפייסבוק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עכשיו כשההתרגשות הגדולה מאחורינו, האביב שמעיר את החושים ומקיף אותי מכל עבר ממלא לי מחדש את הבטרייה. פרויקטים חדשים נרקמים ואנחנו יוצאים למסעות יצירתיים עם לקוחות ותיקים וחדשים.

השער האביבי מתוך הספר 'חיים ים תיכוניים'

 

כמו שאפשר לראות משמאל בתמונה שמעל, לכל עונה בספר הכנתי פלייליסט עברי משובח עם שירים שפותחים לי את הלב ונותנים הרגשה של בית. בספר אתם יכולים לסרוק את הבר קוד (באפליקציה לסריקה) ולעבור ישר להשמעה ביוטיוב, או לפתוח ישרות באתר ולרשום בחיפוש: ליאת הדס שירים של אביב (והפעם ממש כאן למטה).

 

אני מאחלת לכם ולנו חג אביב שמח, והכי חשוב, זוכרת לעצור מידי פעם להתענג על כל הירוק הנהדר הזה