תקפצו לקפה?

כל מי שנכנס באתר שלי לקרוא על האנשים דרך דף ה”אודות” או לדף ה“צור קשר” , יכול להבין שיש לי אהבה עמוקה לקפה.

אחד הפינוקים הגדולים שמביא אתו החורף ( אפשר כבר להגיד שהוא כאן?), זה התכרבלות פראית עם כוס קפה/תה/שוקו חם ומהביל ביד.

עכשיו כשעונת האיס קפה מאחורנו, אני יכולה להתפנות שוב לחיפוש המאג המושלם.

כוס שתהיה בדיוק. מספיק גדולה, מספיק דקה, מספיק חלקה ואלגנטית, שתתאים בדיוק לגודל היד. והכי חשוב בעלת אשיות כובשת.

עם כל חפץ שימושי שאנחנו מחזיקים ביד, בעיקר יום יום ובתדירות צפופה אנחנו מפתחים יחסים אינטמיים (או שזו סטיה של מעצבים בלבד….?) , אבא שלי יכול להעיד שמילדות הייתי משגעת אותו כשהכין לי בטעות את השוקו לא באחת מהכוסות האהובות ונאלץ פעם אחרי פעם לשפוך את המשקה לכוס הנכונה. (לא עזר כלום, הקונספט היה כל כך תמוהה בעיניו שאף פעם לא הצליח להפנים מה היא “הכוס הנכונה”)

ולכן לרגעים המתוקים שבהם עוצרים, נושמים את הארומה , מחממים את האצבעות ונותנים את השלוק הראשון, מגיע לכם להתפנק בכוס שכשתניחו עליה את השפתיים תנשק אתכם בחזרה.


לשתייני התה שמתמודדים עם צניחת התיון לכוס, ספלי שרוול משמחים של kedo עם דיטייל של כפתור סביבו ניתן לכרוך את החוט הסורר.


עוד אופציה לטיפול בבעיה, כוסות ריצ’רץ שניתן לרכוש כאן.


מי לא רוצה לקבל חיוך על הבוקר ?  סטודיו psyho שולח חיוכים לכולם.


בפני הומור אי אפשר לעמוד. כוסות בעיצוב סטודיו  propaganda לכל הקלמזיים ובעלות השפתונים. אם הכתם כבר שם, למה לא להפוך אותו לקריצה?


כשהכוס מונחת על השולחן היא ניראת תמימה למדי. אבל כשתרימו אותה ללגימה מצפה הפתעה. הרעיון מדליק, המראה קצת קריפי… המעצבת המוכשרת היא Jorine


כי השפם עושה את האדם. נראה לי שהייתי הולכת על השפם של צ’ארלי צ’אפלין.


אני הייתי קוראת להם ספלי “פטה מורגנה”. הבטחה מהחזית לקפה ומלמעלה קיבלת דיאטה. את הספלים הקונספטואליים הנהדרים הללו עיצבה שרונה מרלין בוגרת שנקר.


כבר שנים שאני מתאבלת על כוס יפייפיה עם כנף זהב שלא קניתי כשראיתי פעם בניו-יורק. אז כשגיליתי את אלו חייכתי מיד. למרות שהן רחוקות מהליגה של הצחורה, הדקה האיכותית עם כנף הזהב שחמקה כנראה לעולם.


מסטודיוINV/ALT design סט צבעוני ומרהיב עם טוויסט. על כל כוס יש שלושה אביזרי תיקתק ממתכת. כך ניתן לחבר אותן למבנה מופשט ,לשנות את צבעי האוזניים והכוסות ולאלו שאוהבים לחפון את הכוס לוותר על הידית בכלל.


איך לא חשבו על זה כשהייתי מלצרית? כוסות עם +. שמאפשרות את חיבור הכוסות כמו פזל והרמת שש בבת אחת.


ובאמת למה לא? לא הייתי מנסה לגהץ עם זה את הערמה שמחכה לי על הכיסא כבר שבוע, אבל ב”תנאי שדה” ובית מלון (אם זה באמת עובד אפילו קצת) יכול להיות שימושי.


איזה מדליק שקוראים להן Dunk mug מלשון הטבעה, כמו בכדור סל. אצלינו היו קוראים להן סתם “כוסות טבילה”, ואני קוראת לזה השידרוג שמגיע לפתי בר.


למי שחרד מהעיגולים שמשאירות הכוסות על השולחן, או סתם רוצה תוספת ירוקה במטבח. כוסות עם תחתית דשא של המעצב  Jinsik Kim. אני תוהה אם זה אמיתי או אפשרי טכנית….


את המקסימות ביותר שמרתי לכם לסוף. כוסות של המאיירת ההולנדית אסתר הורכנר

ככה זה כשנתקלים במשהוא מושלם. מקוריות, יופי, הומור ופיוט. אהבה ממבט ראשון. אני לגמרי חומדת אותן. לצערי אין משלוח לישראל. אבל אל תדאגו, מכשלות טכניות אף פעם לא עומדות בדרכה של אהבה. מישהו קופץ להולנד בקרוב?