להכניס את האביב הביתה

בית צריך לדבר אל כל החושים על מנת שיוכל למלא אותנו בהשראה ואנרגיה. כשהחושים שלנו ערים אנחנו מצליחים להתנתק מהמרוץ המטורף והסחות הדעת ולהמצא ברגע. סופגים את השלווה של צלילי מים בגינה או מנגינה אהובה. נהנים מריח הורדים בכניסה או מניחוחות קפה טרי מהמטבח. מתפנקים עם כירבולית רכה או מצעים קרירים במיטה.
מתענגים על סעודה עצלה ועולצת עם חברים ומשפחה, ונהנים לבהות באהבה דרך החלונות על נוף מוכר ועל פריטים יפים ואהובים שבחרנו להכניס אל ביתנו וחיינו.
חוש הריח הוא המסתורי והפחות מפוענח שבין החושים. יש לו כוח להעיר זיכרונות ישנים ולקבע חדשים, ליצור אווירה, להרגיע או דווקא להטעין באנרגיה חדשה  .
כשלקוחות יושבים אצלי במשרד והדלת פתוחה הם לא נשארים אדישים לריחות המדהימים שנישאים פנימה מהגינה, פריחת התפוז, הלוונדר והתבלינים בערוגה. כל כך הרבה פעמים שמעתי ״אולי תארזי לי קצת מהריח המדהים הזה שאוכל לקחת איתי הביתה״ אז זה בדיוק מה שעשיתי. אחרי אין סוף הסנפות וערבובים הגענו לריח מופלא, כזה שיזכיר לכם ערב קיץ מושלם כשהחלון פתוח והריחות שנישאים עם הלילה ממלאים את הלב ואת חדרי הבית. ריח אלגנטי, יוקרתי וארץ ישראלי כאחד.
המבשם מורכב מתמציות טבעיות וסופר איכותיות וארוז בבקבוק של 200 מ״ל שלא יפסיק להפיץ ריח כחצי שנה.
מבשם לבית
אני מאחלת לכולנו חג אביב שמח
אם אתם רוצים להספיק לרכישה מהמהדורה הראשונה אתם מוזמנים להכנס לקישור לחץ