עיצוב והלבשת בית פרטי ברעננה

בדרך כלל אני מגיע עם הלקוחות לשלב הלבשת הבית אחרי מערכת יחסים עמוקה וארוכה של כמה חודשים טובים הכוללים תהליך של תכנון, שיפוץ ובניה ורק בסוף מגיע שלב הקצפת הלו הוא שלב ההלבשה. הגשמת הפרטים שכוללים את הרהוט, הטקסטיל, בחירת יצירות אומנות, גינון וכל מה שהופך את הקירות לבית. כשהשלב הזה מגיע הלקוחות כבר מכירים היטב את ה DNA של הפרויקט, האמון המקצועי ביננו מבוסס ואני מובילה אותם במסע ציד מתוכנן ומושכל.
לאחרונה התנסיתי בפרויקט קצת אחר, משפחה צעירה שעברה מדירה קטנה לבית רחב ידיים ברעננה. הבית היה במצב לא רע פיזית אבל מיושן עיצובית, כך שעיקר העבודה היתה הלבשה טוטאלית של שלוש קומות וגינה גדולה ממש מאפס וכל זה תוך חודש ימים עד הכניסה לבית. זה היה אינטנסיבי ומאתגר והתאפשר בגלל מפגש עם אנשים שסמכו עלי, באו עם תקציב משמעותי ונתנו לנו לרוץ קדימה.

AKP_9408_f_web

אח מודרנית מחופה לבנים מפרידה בין הסלון לפינת האוכל ובהמשכה מושב מרופד על החלון הגדול הצופה לגינה.

 

2 מבט לגינה מהסלון

פינת ישיבה בצורת L מגדירה את אזור הישיבה בסלון ומשאירה מעבר רחב מאחוריה ביציאה אל הגן.

5 סלון עם צופי

 

בחירת יצירות אומנות לקירות היא תמיד אתגר. מציאת פריטים שיתאימו לתקציב המשתנה מפרויקט לפרויקט ויותר מהכל שהלקוחות יתאהבו בהם וירצו לחיות איתם ובמחיצתם . בלון הקרמיקה המושלם הוא של סיון שטרנבך, כשאת היצירות המופלאות של ארן זינגר ויאיר ברק שנבחרו ונתלו על הקירות רק כעבור שבוע פספסנו ליום הצילומים לצערי הרב.

3 מבט לטלויזיה

 

ציור ארן זינגר

 

בלון סיון שטרנבך וצילומים יאיר ברק

 

היצירות נרכשו דרך אוצרת האומנות קרן בר גיל.

AKP_9278_f_web

 

6 מטבח עם עינב

איזה כיף זה כשהטבע מתגייס בסנכרון מושלם ליום הצילומים שנקבע זמן רב קודם, כך שכשהגענו גילנו שהגינה התמלאה בעלים אביביים צעירים בגווני ירוק ליים שהחמיאו באופן מושלם לאבזור המטבח.

7 לימונדה ופרחים על אדן החלון

מאחר ולא היה זמן לשיפוץ מסיבי בחדר הרחצה הוחלט לא לגעת בחיפוי הקירות והרצפה. החלפת הארון והאריחים המצויירים בנישה ושדרוג הכלים הסניטריים והמראה נתנו לחדר מראה לגמרי חדש.

12 ארון כיור

בחזית הבית קיר מסך לכל גובה הבית שמתחיל בפינת האוכל וממשיך לפינת המשפחה בקומה השנייה.

11 פינת משפחה

את ממלכת הילדים במרתף שדרגנו עם פרקט, קיר לוח (את הצבע ערבבנו ע"פ מתכון ביתי) ובית עץ שבני הבית נהנו להשלים את צביעתו כפרויקט משפחתי.

13 מרתף משחקים

בגינה תנור לבנים לבישול חוץ ושולחן אבירים מזמין.

שולחן חוץ

בית (והורים) שמפנקים את הילדים במיוחד, כבר אמרנו. הטרמפולינה הענקית והשערים לכדורגל נשארו הפעם מחוץ לתמונה.

בית עץרק את הדוגמן הבאתי מהבית 🙂

צלם אביב קורט