Spring Wish List

hallo spring מותאם
למרות הנטיה המגדרית, אני יותר ציידת מאשר מלקטת. ולא, אני לא מתכוונת לאיזה שיטה תזונתית שעוד לא הספקתם להתעדכן בה, אלה להבחנה מדוייקת בנוגע לטכניקת הקניות שלי.
אולי זה בגלל שאני לא גרה בעיר, ככה שבדרך למכולת אין סיכוי שאפול במקרה על שמלת חלומותי או המנורה שלא ידעתי שחסרה לי. לכן כשאני מסתובבת אני נדרשת להיות ממוקדת. יחד עם זאת, זאת גם השקפת עולם, לרוב Less is More. אני תמיד אעדיף איכות על כמות ודחיית סיפוקים על התפשרות.
אחרי שנים של בחירות וקניות עם לקוחות המסקנה שלי היא אחת, בשביל להצליח ולא להתחרט או לחזור ולהחליף ( ויש לי כמה חברות שהגעתי מזמן למסקנה שהן נהנות יותר מהחזרה וההחלפה מאשר מהקניה עצמה) קניות ספונטניות עובדות רק כשיש לך השקפה ברורה בנוגע למה שאת רוצה למצוא (בספונטניות כמובן). רק אם ה-DNA של הבית או המלתחה שלך מגובשים ובראש יש לך רשימה מאורגנת של הפריטים שאת באמת רוצה או חסרים לך, אז אפשר להשתחרר ולחשוב שאנחנו זורמים כשבעצם עברתם מליקוט אימפולסיבי ורגשני לצייד מדוייק וסבלני.
אני מתאהבת ומתלהבת מהרבה דברים יפים, אבל חוזרים איתי הביתה רק אלו שאני יודעת בדיוק מה אני הולכת לעשות איתם ואיפה אני מתכוונת להניח אותם. אומנם מראש אני נפרדת בצער מהרבה דברים שאני חומדת, אבל היי, בשביל זה המציאו את פריקת היצרים בפינטרסט ואת הלקוחות שלי שזוכים בשלל.
כל עונה אני מרכזת לעצמי בלוח פינטרסט ( סודי שאתם לא רואים )  את רשימת ה wish list שלי לעונה. נבחרת מצומצמת של פריטים לבית ולמתלתחה שאני רוצה/ צריכה. בדרך כלל אני גם מגשימה את רובה. ככה גם הקניות הספונטניות הן למעשה תוצאה של מארב מתוכנן היטב, וההצלחה והסיפוק בהתאם.
אז הפעם לפניכם ההשראה האביבית הפרטית שלי,  כי הסוד בחיים הוא לא רק לפנק, לפנק, לפנק, אלה גם לדייק,לדייק,לדייק.
סטריפ לאתר
01- לקבל את האביב בלבן, נקי, קליל ורענן.
02- זילג’ – התאהבות עמוקה. אריחים מרוקאים שנעשים בעבודת יד בטכניקות מסורתיות. המון דוגמאות, צבעים ואפשרויות. בקרוב בצילומי כמה פרויקטים חדשים שלי.
03- המנורת המושלמות של SERGE MOUILLE . אחת על זרוע מהקיר לפינת הקריאה שלי בסלון. לא מצליחה להחליט אם לבנה או שחורה.
04- זה המקום לבדיחה על הסנדלרית היחפה. הגיע הזמן להחליף את הספה בסלון ויפה שעה אחת קודם. בחודשים שחלפו מאז שגמלה בליבנו ההחלטה בחרתי בערך חמש ספות ללקוחות, כל אחת יותר מהממת מאחותה. רק את זאת שמחכה לי עוד לא מצאתי. מקווה שבקרוב.
05- יש השראות שהן ברוח ולאוו דווקא בחומר. כי זאת העונה להנות באמת מהגינה. בחלון ההזדמנויות שבין הקרירות הרטובה של החורף והחום והלחות של הקיץ, פשוט לצאת לגינה ולהנות מארוחה בחוץ או עבודה מתחת לעץ התפוז.
06- גרלנדות עם מנורות קטנות ומנצנצות תמיד משמחות אותי והולכות נפלא עם הסעיף הקודם .
07- איך שמתחלף האוויר וניחוחות אביביים נכנסים מהחלון וממלאים לי את הלב, הדרכים קוראות לי ומתעוררת בי חדוות נסיעות ונדודים . אז במקום שהפרקטיות פוגשת באופנתי, זה בדיוק התיק.
08- אני, כשקוראים לי, באה. אז LONDON HERE I COME . חמישה ימים מעוצבים במיוחד מחכים לי ממש בקרוב.