הספר שלי נולד!

בחודשים האחרונים היה קצת שקט כאן בבלוג, ולא סתם….

נעדרתי כי יצאתי למסע, כזה שמצריך לרכז את כל המאמצים היצירתיים, ששואב את הזמן והנפש ורותם אליו את כל המשאבים, המסע אל הספר שלי !

זה היה ארוך, מרגש, מפעים ולעיתים גם מאתגר ומתיש, רכבת הרים אמתית. באמצע הדרך התחלתי לקרוא לו בחיבה "האוורסט שלי", והיו ימים שזה ממש הרגיש ככה 🙂

אחרי חודשים ארוכים של כתיבה ומחיקה, חפירה וזיקוק, עד שהמורכב הפך למובן מאליו והספר התגבש ונוצר, אז כבר יכולתי לצרף לתהליך שלי אנשים מוכשרים ויקרים שחולקים איתי את אותה שפה וסגנון חיים, ותרמו מכישרונם וכישוריהם ליצירתו של הספר המיוחד הזה.

עכשיו כשהעפלתי לפסגה והוא בהדפסה, אני מסתכלת באהבה על כל אחד מ 304 עמודיו, שמגשימים את כל מה שחלמתי ויותר, מתיישבת לי על אם הדרך, ממלאת את הריאות מחדש ומאושרת לשתף אתכם ואת העולם.

אז למה לי בכלל?

במשך יותר משמונה שנים כתבתי וצילמתי לבלוג שלי. באיזה שהוא שלב, כחלק מהתפתחות טבעית הרגשתי שאני רוצה ליצור משהו שיאפשר לי לספר סיפור שלם ועמוק יותר. יצירת ספר שיציג את עבודותיי,  אבל יהיה בעל ערך מוסף שהוא מעבר לצילומים של אחת עשרה הבתים היפיפיים שמופיעים בו, ויאפשר לי לחלוק את תפישת עולמי עם מי שאיכות חיים ויופי חשובים לו.  הספר מזקק את השקפת העולם שלי כיוצרת ומעצבת ומאפשר לי לחלוק באופן חוויתי ואישי את סגנון החיים אותו אני מעניקה גם ללקוחותיי.

אז מה יש בו?

בתים יפים, אנשים מעניינים אוכל טוב ושמחת חיים. כל אלו מרכיבים את הספר החדש שלי ׳חיים ים תיכוניים- ארבע עונות בבתים שיצרה ליאת הדס׳

הספר מקפל בתוכו השקפת עולם שלמה עם חיבור עמוק למקום, לאקלים, להיסטוריה ולתרבות. הוא מחולק לפי עונות השנה, כשבכל פרק משולבים גם טקסטים, צילומים ותכנים שקשורים לחיים בבית ובגינה בעונה.

זכיתי לארח בין דפיו אנשים סופר מוכשרים שהדנ"א של העשייה שלהם שואב מאותם מקורות והשראות כמוני.  נבחרת חלומות של שלוש שפיות ושף שבישלו לנו בכל אחד מהפרקים ארוחה עונתית צבעונית וטעימה וחלקו אתנו את המתכונים ואת השקפת עולמם הים תיכונית. איתם גם אומן אפייה שמילא את הבית בריחות שמרים וקינמון, מאיירת מקסימה שהיא גם  גננית ויצרה את כפולות העונה בגינה, וכוהנת לייפסטייל אחת ויחידה, שאירחה אותי בביתה לשיחה על אוספים ואספנות.

אז מי הם כל המוכשרים האלה? אני משאירה אתכם במתח עד הפוסט הבא …

ובנתיים הצצה קטנטנה ואקראית פנימה:

איך רוכשים?

ברכישה מוקדמת ומוזלת בחנות האתר, ממש כאן 

מי שירכוש כרטיס למסיבת ההשקה החורפית והנהדרת שאנחנו מפיקים לכם יקבל את הספר באופן אישי באירוע, או אם תעדיפו, בדואר או עד אליכם עם שליח.